عطر‌سیب در بوستان ولایت

عطر‌سیب در بوستان ولایت

این روزها، در بوستان ولایت غلغله‌ای برپاست. دور تا دور بوستان بنرهای بزرگی برای راهنمایی بازدید‌کنندگان و خرید از نمایشگاه بزرگ فرهنگی «عطر سیب» نصب شده است. سالن‌های بزرگ متعددی برپا شده و شهروندانی که عشق به سید و‌سالار شهیدان(ع)، از حضور و چهره‌هایشان هویداست، با اشتیاق طول سالن‌ها را می‌روند و برمی‌گردند و مشغول خرید اجناس و اقلام مورد نیاز مساجد و تکایا هستند. این فضای فرهنگی هر سال از سوی شهرداری تهران برپا و پیش‌بینی می‌شود امسال نیز، ۲۵ هزار هیئت، مسجد و حسینیه از امکانات نمایشگاه عطر سیب بهره‌مند شوند.

دکتر«محمدعلی نجفی» شهردار تهران صبح دوشنبه در مراسم بازگشایی نمایشگاه عطر سیب حضور داشت.

اقلام تبلیغاتی و پرچم و تجهیزات برقی و صنعتی هر کدام در سالن‌های جدا برای بازدید و خرید متولیان مساجد و هیئت ها عرضه شده است.

این نمایشگاه هر روز از ساعت ۹ الی ۱۹ آماده پذیرایی و ارائه خدمات به مساجد و هیئت‌های مذهبی اعم از هیئت‌های دانشجویی و دانش‌آموزی و خانگی و عموم بازدید‌کنندگان است.

از معدود نمایشگاهی که می‌توان به ایرانی بودن اجناسش افتخار کرد، همین نمایشگاه عطر سیب است که شهردار تهران و مسئولان شهری از غرفه های آن بازدید کردند.

ارائه محصولات فرهنگی و نرم‌افزاری با نمادهای عاشورایی با هدف زنده نگه داشتن فرهنگ عاشورا با استقبال جوانان و نوجوانان بسیاری مواجه شده است.

٢٥هزار هیئت، مسجد، تکیه، حسینیه، مؤسسه مردم‌نهاد و... می‌توانند با دریافت کارت هدیه از سوی شهرداری تهران از این نمایشگاه خرید کنند.

منبع: همشهری محله

برچسب ها:
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
نظر شما:
لطفا مقدار عبارت
را در باکس روبرو وارد کنید:
کد خبر: 29621
منطقه نوزده
سرویس: دولت محله
زمان مخابره: چهارشنبه ۲۲ شهریور ۱۳۹۶ - ۱۶:۲۶:۰۶
تلگرام
تهران سما
همشهری آنلاین
سامسونگ
راهنما
بانک ملت
جاباما
الو پیک
بچه های آسمان

چند رسانه ای

راهنمای محله