عطر‌سیب در بوستان ولایت

عطر‌سیب در بوستان ولایت

این روزها، در بوستان ولایت غلغله‌ای برپاست. دور تا دور بوستان بنرهای بزرگی برای راهنمایی بازدید‌کنندگان و خرید از نمایشگاه بزرگ فرهنگی «عطر سیب» نصب شده است. سالن‌های بزرگ متعددی برپا شده و شهروندانی که عشق به سید و‌سالار شهیدان(ع)، از حضور و چهره‌هایشان هویداست، با اشتیاق طول سالن‌ها را می‌روند و برمی‌گردند و مشغول خرید اجناس و اقلام مورد نیاز مساجد و تکایا هستند. این فضای فرهنگی هر سال از سوی شهرداری تهران برپا و پیش‌بینی می‌شود امسال نیز، ۲۵ هزار هیئت، مسجد و حسینیه از امکانات نمایشگاه عطر سیب بهره‌مند شوند.

دکتر«محمدعلی نجفی» شهردار تهران صبح دوشنبه در مراسم بازگشایی نمایشگاه عطر سیب حضور داشت.

اقلام تبلیغاتی و پرچم و تجهیزات برقی و صنعتی هر کدام در سالن‌های جدا برای بازدید و خرید متولیان مساجد و هیئت ها عرضه شده است.

این نمایشگاه هر روز از ساعت ۹ الی ۱۹ آماده پذیرایی و ارائه خدمات به مساجد و هیئت‌های مذهبی اعم از هیئت‌های دانشجویی و دانش‌آموزی و خانگی و عموم بازدید‌کنندگان است.

از معدود نمایشگاهی که می‌توان به ایرانی بودن اجناسش افتخار کرد، همین نمایشگاه عطر سیب است که شهردار تهران و مسئولان شهری از غرفه های آن بازدید کردند.

ارائه محصولات فرهنگی و نرم‌افزاری با نمادهای عاشورایی با هدف زنده نگه داشتن فرهنگ عاشورا با استقبال جوانان و نوجوانان بسیاری مواجه شده است.

٢٥هزار هیئت، مسجد، تکیه، حسینیه، مؤسسه مردم‌نهاد و... می‌توانند با دریافت کارت هدیه از سوی شهرداری تهران از این نمایشگاه خرید کنند.

منبع: همشهری محله

برچسب ها:
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
نظر شما:
لطفا مقدار عبارت
را در باکس روبرو وارد کنید:
کد خبر: 29621
منطقه نوزده
سرویس: دولت محله
زمان مخابره: چهارشنبه ۲۲ شهریور ۱۳۹۶ - ۱۶:۲۶:۰۶
پربیننده ترین ها
پربحث ترین ها
تلگرام
محله
تهران سما
همشهری آنلاین
میراث اهل قلم
پایگاه اطلاع رسانی دولت
خبرگزاری دولت
فرارو
انتشارات کتاب مرجع
خبرگزاری جمهوری اسلامی ایران
عصر ایران

چند رسانه ای

راهنمای محله