آتش‌سوزی گسترده در دو انبار در جنوب تهران/ عکس

آتش‌سوزی گسترده در دو انبار در جنوب تهران/ عکس

از حدود ساعت ۶.۵ صبح امروز دود علیظی از جنوب تهران بلند و آسمان شهر پراکنده شد. د نخستین گمانه زنی‌ها گفته شد این دود ناشی از آتش سوزی در انبارهایی در خیابان فدائیان اسلام است.

 

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ آنطور که جلال ملکی، سخنگوی سازمان آتش نشانی به بخش خبری ساعت ۸ صبح شبکه خبر اعلام کرد، آتش سوزی گسترده در دو انبار در مجموع به وسعت 6 هزار متر مربع در خیابان فداییان اسلام شروع شده است: حادثه حریق گسترده دو انبار کالا هر کدام به وسعت ۳هزار متر در جنوب تهران در ساعت ۰۶:۰۸ صبح امروز واقع در خیابان فداییان اسلام به وقوع پیوسته است.

او گفت: داخل این انبارها مملو از انواع اجناس از پارچه گرفته تا اسپری و افشانه‌های خوشبو کننده هوا بود، یکی از مواردی که اقدام آتش نشانان را با مشکل روبرو کرده بود، انفجار پی در پی قوطی‌های اسپری بود. با این حال آتش نشانان عملیات خود را از چند جهت آغاز کرده و خوشبختانه موفق شدند که شعله‌های آتش را مهار و از سرایت آتش به بخش‌های دیگر را جلوگیری کنند. 

ملکی گفت: تا این لحظه مصدوم و خسارات جانی نداشتیم، اما خسارات مالی بسیار زیاد است. ۱۵۰ آتش‌نشان مشغول اطفای حریق در انبار آتش گرفته در جنوب تهران هستند. آتش مهار شده است. با توجه به شدت حریق دود برخاسته از آتش تا شعاع چندین کیلومتری تهران قابل مشاهده بود.

برچسب ها:
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
نظر شما:
لطفا مقدار عبارت
را در باکس روبرو وارد کنید:
کد خبر: 29072
منطقه دوازده
سرویس: گذر محله
زمان مخابره: شنبه ۴ شهریور ۱۳۹۶ - ۰۹:۲۴:۳۰
تلگرام
تهران سما
همشهری آنلاین
سامسونگ
راهنما
بانک ملت
جاباما
الو پیک
بچه های آسمان

چند رسانه ای

راهنمای محله