نوسازی ناوگان اتوبوس رانی

نوسازی ناوگان اتوبوس رانی

ناوگان اتوبوسرانی منطقه نوسازی می‌شود. سعید طلوعی، شهردار منطقه از نوسازی ناوگان اتوبوسرانی منطقه در راستای ترغیب شهروندان به استفاده از حمل‌ونقل عمومی خبر داد.

ناوگان اتوبوسرانی منطقه نوسازی می‌شود. سعید طلوعی، شهردار منطقه از نوسازی ناوگان اتوبوسرانی منطقه در راستای ترغیب شهروندان به استفاده از حمل‌ونقل عمومی خبر داد. او با بیان این مطلب گفت: «35 دستگاه اتوبوس نوسازی شده به خطوط پیچ‌شمیران ـ میدان قدس و سیدخندان ـ میدان امام خمینی(ره) اضافه خواهد شد. این طرح در راستای تقویت و به‌روزرسانی اتوبوس‌های موجود حمل‌ونقل برای افزایش ظرفیت جابه‌جایی مسافر در سامانه اتوبوسرانی شهری انجام می‌شود.» او در ادامه به سنگفرش خیابان دماوند تقاطع امیرکیایی، اشاره کرد و گفت: «با توجه به افزایش تصادفات منجر به فوت و خسارات مالی در خیابان دماوند تقاطع امیرکیایی تصمیم گرفته شد تا جنس روکش این بخش به سنگ کوبیک تغییر پیدا کند.» به گفته وی هدف از اجرای این طرح ایمن‌سازی، آرام‌سازی، انسان‌مدار کردن شهر، ایجاد نظم و انضباط ترافیکی و کاهش تصادفات است.» 
طلوعی در ادامه از اجرای طرح بازنگری در خطوط اتوبوسرانی و تاکسیرانی منطقه خبر داد و یادآور شد: «تبدیل خط میدان انقلاب به میدان خراسان، به 2 خط میدان انقلاب به میدان سپاه و میدان سپاه به میدان خراسان از جمله اقدامات معاونت حمل‌ونقل و ترافیک منطقه برای افزایش استفاده از وسایل حمل‌ونقل عمومی و کاهش بار ترافیکی بوده است.»

 

برچسب ها:
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
نظر شما:
لطفا مقدار عبارت
را در باکس روبرو وارد کنید:
کد خبر: 28807
منطقه هفت
سرویس: گذر محله
زمان مخابره: یکشنبه ۲۲ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۳:۳۹:۵۶
تلگرام
تهران سما
همشهری آنلاین
سامسونگ
راهنما
بانک ملت
جاباما
الو پیک
بچه های آسمان

چند رسانه ای

راهنمای محله