اجرای ۳ طرح در محله جوانمردقصاب /اتمام عملیات نورپردازی قلعه گبری

اجرای ۳ طرح در محله جوانمردقصاب /اتمام عملیات نورپردازی قلعه گبری

اجرای ۳ طرح در محله جوانمردقصاب
۳طرح ترافیکی و فضای سبز در محله جوانمرد قصاب با اعتباری بالغ بر ۴۷میلیارد تومان اجرا می‌شود. «ابوالفضل حیدری» قائم‌مقام شهردار منطقه گفت: «ساخت پایانه و پارک‌سوار جوانمردقصاب، دسترسی بلوار شهید دستواره به بزرگراه آزادگان و ساخت بوستان شهربازی خانواده از مهم‌ترین طرح‌های در حال اجرا در محله جوانمرد قصاب است.» حیدری افزود: «اعتباری بالغ بر ۴۷میلیارد تومان به این ۳طرح اختصاص یافته که ۴۵میلیارد تومان آن به‌صورت متمرکز از سوی مجموعه شهرداری تهران و مشارکت بخش خصوص تأمین شده است تا مهم‌ترین خواسته‌های شهروندان محله جوانمردقصاب برطرف شود.»

اتمام عملیات نورپردازی قلعه گبری
عملیات نورپردازی اثر تاریخی قلعه گبری با نصب هزار و ۲۸۰ پرژکتور رنگی و صرف هزینه‌ای بالغ بر یک میلیارد و ۴۸میلیون تومان به اتمام رسید.
«سید احمد صفوی»شهردار منطقه با بیان اینکه نورهای مورد استفاده متناسب با حال و هوای آثار تاریخی و باستانی انتخاب شده است گفت: «حفظ هویت تاریخی و رعایت نکات فنی و ایمنی اثر تاریخی قلعه گبری همواره مورد توجه است. مراحل اجرای طرح نورپردازی این بنا با نظارت وهماهنگی کارشناسان میراث فرهنگی انجام شد.»

ساخت بوستان «الماس» در محله بهشتی
طرح بوستان «الماس» درمحله بهشتی تا شهریورماه به بهره‌برداری می‌رسد. 
«مجتبی مظفری» شهردار ناحیه۵ گفت: «این طرح با مساحتی بیش از 4 هزار‌مترمربع و با اعتباری بیش از4میلیارد ریال درمحله بهشتی در حال ساخت است که با توجه به پیشرفت فیزیکی آن تاکنون امیدواریم تا اواخر شهریورماه به بهره‌برداری برسد.» او افزود: «بوستان الماس کنار مجتمع مسکونی نوبنیاد طلاب و اوقاف در خیابان شهید رجایی واقع شده است. با ساخت این بوستان سرانه فضای سبز و امکانات شهری در محله بهشتی افزایش خواهد یافت.»

رایگان مشاوره بگیرید
کارگاه‌های عمومی مشاوره روان‌شناسی با حضور کارشناسان علوم تربیتی، سلامت روانی و بهداشت در فرهنگسراهای شهر کهریزک برگزار می‌شود. 
«محسن یوسفی» سرپرست امور فرهنگی شهرداری کهریزک گفت: «این کارگاه برای افزایش سطح آگاهی و دانش شهروندان نسبت به موضوعات شهروندی، تربیتی و روان‌شناسی در مراکز فرهنگی شهر دایر است.» او افزود: «این کارگاه‌های آموزشی دوشنبه هر هفته و رایگان برای شهروندان برگزار می‌شود و مخاطبان در صورت نیاز به دریافت مشاوره در خصوص موضوع خاصی می‌توانند درخواست خود را با مسئولان فرهنگسراها در میان بگذارند.» علاقه‌مندان برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند به فرهنگسراهای امام صادق(ع) و باقرالعلوم(ع) مراجعه کنند. 

جلسات ترک اعتیاد درانجمن معتادان گمنام
انجمن معتادان گمنام با هدف کمک به ترک اعتیاد معتادان جلسات آزاد برگزار می‌کند. اعضای این انجمن با شرکت منظم درجلسات گروهی 90دقیقه‌ای چگونگی زندگی بدون مصرف موادمخدر را از یکدیگر می‌آموزند و پیامدهای ناشی از بیماری اعتیاد را بهبود می‌بخشند. جلسات انجمن این هفته روزهای یکشنبه، سه‌شنبه و چهارشنبه ساعت 18:30 تا20 در شهرری، جاده ورامین، جاده نظامی، سرای محله نظامی برگزار می‌شود. 

برچسب ها:
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
نظر شما:
لطفا مقدار عبارت
را در باکس روبرو وارد کنید:
کد خبر: 28670
منطقه بیست
سرویس: گذر محله
زمان مخابره: دوشنبه ۱۶ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۳:۱۲:۳۶
تلگرام
تهران سما
همشهری آنلاین
سامسونگ
راهنما
بانک ملت
جاباما
الو پیک
بچه های آسمان

چند رسانه ای

راهنمای محله