دارو و درمان رایگان در موسسه روبان آبی

دارو و درمان رایگان در موسسه روبان آبی

برای مهار، کنترل و کاهش آسیب‌های اجتماعی و ارتقای سلامت اهالی منطقه به‌ویژه کودکان‌کار و خانواده‌های‌شان، مؤسسه روبان آبی اقدام به معاینه رایگان پزشکی می‌کند.

برای مهار، کنترل و کاهش آسیب‌های اجتماعی و ارتقای سلامت اهالی منطقه به‌ویژه کودکان‌کار و خانواده‌های‌شان، مؤسسه روبان آبی اقدام به معاینه رایگان پزشکی می‌کند. مرتضی دانایی‌فر، مدیر این مؤسسه عنوان کرد: «رسیدگی به اقشار کم برخوردار به‌ویژه کودکان‌کار از اهدافی بوده که در این طرح از سوی مؤسسه روبان آبی دنبال می‌شود. از این‌رو در راستای ارائه خدمت به مراجعان در منطقه گروه پزشکی و مشاوران دارویی در مؤسسه روبان آبی مستقر می‌شود. این خدمات شامل مشاوره و سنجش سلامت، معاینه بیماران و توزیع رایگان دارو است. در این برنامه داروی رایگان و اقدامات درمانی اورژانسی نیز به مراجعان ارائه می‌شود. همچنین افرادی که در معاینات، نیازمند مراقبت‌های تخصصی هستند، برای انجام معاینات بیشتر به پزشک و یا مرکز درمانی تخصصی معرفی می‌شوند.» 
دانایی‌فر ادامه داد: «جلسات درمان رایگان شهروندان، خانواده‌ها و کودکان در معرض آسیب و کودکان‌کار به‌صورت ماهانه در مؤسسه روبان آبی در حال برگزاری است.»
به گفته او طی این برنامه ماهانه بیش از 50 نفر به‌صورت رایگان معاینه می‌شوند و پس از مشاوره دارویی، داروی رایگان هم در اختیارشان قرار می‌گیرد. این طرح سلامت محور با همکاری شرکت داروسازی دینه به اجرا درآمده و زمینه مشارکت خیّرانی که علاقه‌مند به همکاری با چنین طرح‌هایی هستند وجود دارد.»

 

برچسب ها:
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
نظر شما:
لطفا مقدار عبارت
را در باکس روبرو وارد کنید:
کد خبر: 28647
منطقه هفت
سرویس: گذر محله
زمان مخابره: یکشنبه ۱۵ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۴:۳۶:۰۸
تلگرام
تهران سما
همشهری آنلاین
سامسونگ
راهنما
بانک ملت
جاباما
الو پیک
بچه های آسمان

چند رسانه ای

راهنمای محله