ساخت مرکز نگهداری از بچه های بی سرپرست

ساخت مرکز نگهداری از بچه های بی سرپرست

مرکز شبانه‌روزی مراقبت و نگهداری از بچه های بی‌سرپرست با صرف اعتباری بالغ بر ۷۰۰میلیون تومان در میدان بهمن به بهره‌برداری رسید. «سید محمدرحیم فاضلی‌نژاد» رئیس اداره بهزیستی شهرستان ری در مراسم بهره‌برداری از این مرکز گفت: «این ساختمان به مساحت ۶۰۰مترمربع در۲ طبقه توسط دکتر متولی به نیابت از همسر مرحومش، شادروان مرحومه انوشه باباخان ساخته شده است.

مرکز شبانه‌روزی مراقبت و نگهداری از بچه های بی‌سرپرست با صرف اعتباری بالغ بر 700میلیون تومان در میدان بهمن به بهره‌برداری رسید. 
«سید محمدرحیم فاضلی‌نژاد» رئیس اداره بهزیستی شهرستان ری در مراسم بهره‌برداری از این مرکز گفت: «این ساختمان به مساحت 600مترمربع در2 طبقه توسط دکتر متولی به نیابت از همسر مرحومش، شادروان مرحومه انوشه باباخان ساخته شده است. زمین مورد نیاز برای ساخت این مرکز متعلق به سازمان بهزیستی است و کل هزینه ساخت تا مرحله تحویل از سوی خیرنیک‌اندیش تأمین شده و هیچ‌گونه اعتباری از سوی بخش دولتی در این زمینه هزینه نشده است.»
فاضلی‌نژاد افزود: «این طرح 16 اتاق شامل سالن مطالعه، سالن ویژه فعالیت‌های آموزشی و فرهنگی و هنری و رفاهی، آشپزخانه، سرویس‌های بهداشتی، حمام، اتاق خواب، سالن پذیرایی دارد.» 
 فاضلی‌نژاد گفت: «با تلاش شبانه‌روزی همسر و فرزندان مرحومه باباخان این ساختمان در کمتر از 6ماه آماده بهره‌برداری شد.» او با قدردانی از فرزند دکتر سید محمد متولی افزود: «مهندس سید حسین متولی برای اینکه این ساختمان سریع‌تر آماده بهره‌برداری شود حتی در ایام نوروز هم سر طرح حاضر بود و تأکید داشت که در موعد مقرر به بهره‌برداری برسد.»

 

برچسب ها:
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
نظر شما:
لطفا مقدار عبارت
را در باکس روبرو وارد کنید:
کد خبر: 28575
منطقه بیست
سرویس: گذر محله
زمان مخابره: دوشنبه ۹ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۸:۵۲:۱۳
تلگرام
تهران سما
همشهری آنلاین
سامسونگ
راهنما
بانک ملت
جاباما
الو پیک
بچه های آسمان

چند رسانه ای

راهنمای محله