کفسازی غیر‌اصولی /لاستیک‌فروش‌ها خطرناکند /بوی بد ماهی ...

کفسازی غیر‌اصولی  /لاستیک‌فروش‌ها خطرناکند  /بوی بد ماهی  ...

کفسازی غیر‌اصولی 
کفسازی خیابان مغفوری در محله سنگلج نوروز، آغاز و خرداد ماه تمام شد. اما متأسفانه به دلیل کار غیراصولی پیمانکار، کفسازی‌ها، خراب و در برخی قسمت‌ها لق شده است. 
 طراوت از محله سنگلج 

لاستیک‌فروش‌ها خطرناکند 
پیاده‌راه‌های خیابان امیرکبیر در قرق لاستیک‌فروشی‌ها و رفت‌وآمد را برای مردم دشوار کرده است. گاهی حین حمل لاستیک یکی دو حلقه آنها روی زمین می‌افتد. این هم برای عابران خطرناک است و هم برای رانندگان. از مسئولان شهری درخواست رسیدگی داریم. 
وحدت از کارکنان بانک 

بوی بد ماهی 
در خیابان مصطفی خمینی، در محدوده چهارراه سرچشمه به دلیل فعالیت ماهی‌فروش‌ها همیشه بوی نامطبوع ماهی می‌آید. با اینکه نهرهای این خیابان سرپوشیده شده ولی هنوز بوی نامطبوع به مشام می‌رسد. تابستان هم که شدت بو بیشتر می‌شود. لطفاً مسئولان رسیدگی کنند. 
مرزان بخش از کاسبان 

این زمین محل معتادان شده 
مدتی پیش قرار بود زمین مجاور دفتر نوسازی محله سیروس در خیابان سروش چیان، نبش بن‌بست سلیمانی را که بایر بود نقاشی و بهسازی شود اما فقط به ریختن مصالح ساختمانی، اکتفا و نخاله‌های حاصل از آواربرداری را هم در همان محل رها شد. حالا اینجا مکانی شده برای تجمع معتادان. درخواست رسیدگی را داریم. 
وفایی از محله سیروس 

امنیت نداریم 
محله صابونپزخانه محلی شده برای خرید و فروش موادمخدر. شب‌ها هم از تعداد زیاد معتادان کسی جرئت عبور از این محل را ندارد. مگر مهم‌ترین دغدغه مسئولان امنیت مردم نیست. ولی متأسفانه ما امنیت نداریم. 
موسوی از اهالی 

برچسب ها:
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
نظر شما:
لطفا مقدار عبارت
را در باکس روبرو وارد کنید:
کد خبر: 28169
منطقه دوازده
سرویس: گذر محله
زمان مخابره: شنبه ۲۴ تیر ۱۳۹۶ - ۱۳:۵۳:۲۶
تلگرام
تهران سما
همشهری آنلاین
سامسونگ
راهنما
بانک ملت
جاباما
الو پیک
بچه های آسمان

چند رسانه ای

راهنمای محله