جای شهدای آتش‌نشان خالیست

جای شهدای  آتش‌نشان خالیست

نگاهی اجمالی به تاریخ پرفراز و نشیب ملت ایران روزهای تلخ و شیرین بسیاری را به یادها می‌آورد که بازبینی هریک از این وقایع می‌تواند به‌عنوان چراغ راهی برای رسیدن به اهدافی بزرگ در آینده باشد. دهه مبارک فجر هم یکی از این چراغ راه‌های مهم و اساسی در تاریخ و سرنوشت مردمان این مرزوبوم است؛ راهی که تجدید عهد و پیمانی 37 ساله است. 
ایام‌الله‌دهه‌فجر را می‌توان به‌عنوان بزرگ‌ترین عید مردمی ملت ایران و نقطه عطفی در تداوم این نظام، انقلاب و پشتوانه‌ای برای نشان دادن این مطلب که ملت ایران در سایه رهبر و ولی‌امر زمان خود در راه تعالی این کشور و نظام، استوار و ثابت قدم مانده و بر عهدی که 37سال پیش با شهدا و امام شهدا بسته پایبند بوده و محکم بر این عهد ایستاده‌اند و تا زمانی که انقلاب اسلامی و نظام برخاسته از آن در چارچوب آموزه‌های دینی حرکت نماید مورد حمایت ملت ایران و مسلمانان جهان خواهند بود و ابهت خود را هرگز از دست نخواهند داد. 
مردم ایران ثابت کرده‌اند، در این سال‌ها با وجود توطئه‌ها و فشارهای مختلف سیاسی، نظامی، اقتصادی و فرهنگی دشمنان، به آرمان‌های انقلاب اسلامی وفادار مانده و در هر شرایطی از اصول و ارزش‌های آن دفاع می‌کنند که این امر ناشی از اعتقاد آنان به صحیح بودن راه انتخاب شده و ادامه مسیر آن است. ملت ایران در همه مراحل انقلاب اسلامی با اعتقاد راسخ به اسلام و پیروی از ولایت فقیه، بر وحدت کلمه و پرهیز از اختلاف‌افکنی در تعمیق و تبیین دستاوردهای انقلاب اسلامی و حفاظت از آنها تلاش بی‌وقفه‌ای از خود نشان داده‌اند و با گرامیداشت دهه مبارک فجر و حضور باشکوه در راهپیمایی 22 بهمن ماه امسال مجدداً با نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران، رهبری و امام راحل بیعت خواهند کرد. حضور ملت ایران در این جشن بزرگ ملی به دشمنان ثابت می‌کند که مردم تحت هیچ شرایطی از نظام و رهبری و ولایت فقیه دست نخواهند کشید و مشت محکمی بر دهن یاوه‌گویان خواهند زد. در شرایطی که دشمنان انقلاب تمام ابزارها و امکانات خود را برای ناامید کردن مردم از مسئولان نظام و عدم شرکت آنان در آیین گرامیداشت سالگرد پیروزی انقلاب اسلامیشان که همان راهپیمایی 22 بهمن ماه است به‌کار گرفته‌اند، شرکت گسترده مردم در این راهپیمایی باعث به هم ریختگی معادلات دشمنان و گشوده شدن فصل جدیدی برای آینده نظام جمهوری بر اساس تدابیر مدبرانه رهبر عزیزمان مقام معظم رهبری، حضرت آیت‌الله خامنه‌ای خواهد بود و امسال در حالی راهپیمایی 22 بهمن را برگزار می‌کنیم که جای عزیزان آتش‌نشانمان که در حادثه آتش‌سوزی ساختمان پلاسکو برای نجات جان مردم دل به دریا زدند و در این راه جان خود را از دست دادند، خالی است و ما با حضور پرشورتر، جای آنان را پر خواهیم کرد. 

قاسم مولایی / شهردار منطقه  

برچسب ها:
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
نظر شما:
لطفا مقدار عبارت
را در باکس روبرو وارد کنید:
کد خبر: 19625
منطقه بیست و دو
سرویس: دولت محله
زمان مخابره: سه شنبه ۱۲ بهمن ۱۳۹۵ - ۱۸:۰۴:۲۰
تلگرام
محله
تهران سما

چند رسانه ای

راهنمای محله